Menu

Spotkanie pt. „Jak polskie przedsiębiorstwa mogą zaistnieć na rynku rosyjskim? – szanse i zagrożenia”

Szanowni Państwo,

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu pt. „Jak polskie przedsiębiorstwa mogą zaistnieć na rynku rosyjskim? – szanse i zagrożenia”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 12 grudnia 2013 r., o godz. 10.00.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, zawierających, bądź zamierzających zawierać umowy handlowe z partnerami rosyjskimi, a także do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Celem spotkania jest wsparcie osób odpowiedzialnych za nawiązywanie i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami zza wschodniej granicy w zakresie formalno - prawnych uwarunkowań współpracy, kulturowych różnic i podobieństw.

Spotkanie poprowadzi Pani mec. Alena Rzepka - radca prawny z Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy, specjalizuje się w prawie prywatnym międzynarodowym. Gościem honorowym będzie Konsul Generalny Federacji Rosyjskiej, Pan Viktor Kolesnikov.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan-Erri
tel.: 12/ 428 92 63
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Załącznik:
Zaproszenie

powrót na górę