Menu

Vademecum rynków zagranicznych: Chiny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Vademecum rynków zagranicznych: Chiny”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 4 grudnia 2013 r., o godz. 9.15.

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców głównie z sektora MŚP, zainteresowanych nawiązaniem kontaktów oraz rozpoczęciem współpracy z firmami działającymi na rynku chińskim.

Szkolenie poprowadzi Pan Radosław Pyffel - Prezes Centrum Studiów Polska-Azja, think tanku zajmującego się sprawami Azji, współpracującego z biznesem, uczelniami wyższymi, instytucjami publicznymi i mediami. Wykładowca przedmiotów związanych z Chinami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 55                          
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie

powrót na górę